10'lu Yumurta Viyolü

10'lu Yumurta Viyolü

Depolama süresince paletler hava alacak şekilde depo içerisinde yerleştirilmeli ve palet streci ile sarılmamalıdır aksi takdirde hava almayacağı için yumurta canlı organizma olduğundan solunum yapacak ve streç içerisinde nem rutubet oluşacak buda yumurtalarda terleme yaparak raf ömrünün kısalmasına sebep olmaktadır.

Sevkiyat sırasında paletlere dizilmiş içi yumurta dolu 10 lu plastik yumurta viyolleri 30 kutu palet streci ile sarılarak sevkiyat kamyonlarına transpalet veya forklift yardımı ile kolayca fazla işçilik istemeden yükleme yapılır.

10 lu plastik kapaklı yumurta viyolü; üst üste ve yan yana gelecek şekilde koli içine istifleme yapılabilir, güvenle yumurtalarınızı depolayabilir ve sevk edebilirsiniz.

10 lu plastik yumurta viyolü kapağı açıkken yumurtalar içine dizilir ve kapak kapatılır. Kapak kapatıldıktan sonra kilit kısımlarının tamamı elle kenetlenir. 15 li plastik yumurta viyolleri istif amaçlı ve toplu sevkiyatlarda yumurtanın hasar görmeden nakliyesi ve market rafında satış için kullanılır.

Görsel olarak karton viyollere göre albenisi daha yüksektir.