Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Müşteri beklentilerinin ilerisinde bir anlayışla, iç ve dış müşterilerinin memnuniyetini sürekli en üst seviyede tutmak, tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve karşılamaktır. Üretimin her aşamasında çevre duyarlılığını gözetmek, kalite olgusunu en ön planda tutmak ve tasarladığı yeni ürünlerle sektörün öncüsü olmaktır.

Müşteri odaklılık: Müşterinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini sürekli takip ederek, tüm süreçlerde bu ihtiyaç ve beklentilere en üst düzeyde cevap verecek çözümleri uygular ve "sadık müşteriler" yaratmaya çalışır. Çalışanların memnuniyeti: Çalışanlarını sürekli eğiterek bilgi ile donatır, takım çalışmasını destekler, adaletli ve açık iletişimin hakim olduğu bir çalışma atmosferi yaratır. Tedarikçilerle işbirliği: Kalite yönetim sisteminin ayrılmaz bir parçası olduğuna inandığı tedarikçilerini özenle seçer, değerlendirir, uyum içerisinde çalışır ve onların sürekli gelişimine katkıda bulunur. Ürün ve hizmet kalitesi: Müşterilerine sürekli en üst seviyede ürün ve hizmet sunmak için pazarı ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Vizyonumuz

Plastik, ambalaj ve temizlik piyasasında ihtiyaçları  yenilikçi, farklı ve kaliteli ürünler üreterek, akla ilk gelen dünya standartlarının üzerinde bir marka olmak.

Tüm faaliyetlerimizde, çevreye olan saygımızı, doğal kaynaklara verdiğimiz değeri ve gelecek nesillerin gereksinimlerini ön planda tutmak.

Yeni Anadolu Plastik Temizlik Gıda Maddeleri İnş.Tur.Tic.Ltd.Şti. çalışanlılarının refahını artırmak, adil ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlar ve  profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemektedir..

Yeni Anadolu Plastik Temizlik Gıda Maddeleri İnş.Tur.Tic.Ltd.Şti. tüm faaliyetlerinde, çevreye saygılı, doğal kaynakların kullanımında gelecek nesillerin gereksinimlerini ön planda tutarak yürütür.